Přidej se k nám!

Chceš najít nové kamarádky, hrát hry, naučit se nevšedním dovedostem a zažít spoustu dobrodružství? Pak ti skauting má co nabídnout!

Holkám od 11 do 15 let nabízíme volnočasový program, který nejen baví, ale i vzdělává a vychovává. Každý týden probíhají schůzky v našem srubu u Marvánku, jednou za pár měsíců výlety, vícedenní výpravy a vrcholem oddílového roku je letní stanový tábor plný her, nezapomenutelných zážitků a upevnění přátelství a dovedností, které skautky získaly na schůzkách a výpravách.

Pro skautky je skauting především o kamarádství a zážitcích. Skautské oddíly nabízí přátelské prostředí, ve kterém se mladí lidé postupně dobře poznají, zažijí spolu spoustu nevšedních aktivit, naučí se novým dovednostem a znalostem a zároveň získají povědomí o morálních principech, které skauty sjednocují. Díky tomu časem vytváří party a společenství, která drží pevně pospolu léta, desítky let a někdy i celé generace.

Chceš vědět víc? Přečti si více o našem oddílu, našem středisku nebo navštiv oficiální stránky českých skautů.

Jak se přidat?

Stačí přijít na začátek libovolné naší běžné schůzky. Obvykle se scházíme každý pátek od 16 do 18 hodin v naší klubovně (zobrazit na mapě). Přesné termíny můžeš najít i v našem kalendáři.

Svou návštěvu nemusíš ohlašovat, ale je lepší, když tví rodiče předem zavolají některému z našich vedoucích (viz kontakty). Můžeš si také rovnou připravit vyplněnou přihlášku, kterou, pokud tě první schůzka přesvědčí, že chceš chodit dál, na konci schůzky předáš vedoucím:

Těšíme se na tebe!

pondělí 2. září 2013 13:41:00      admin