Velikonoční výprava

Příští týden nás čeká Velikonoční výprava, a proto mám pro Vás spoustu nejnovějších informací. Tentokrát pojedeme daleko - podíváme se až do Brna (proto je také cena výpravy vyšší).


Zde jsou bližší informace:

termín: 27.- 29. 3.2015

místo: Brno

sraz: 15:30

odjezd: 15:59

návrat: 16:03

peníze: 880 Kč (cena je s rezervou, pravděpodobně budeme vracet)

s sebou: věci na schůzku + ešus, lžíce, hrnek, svačinová krabička s jídlem, láhev 1,5 l čisté pitné vody, pláštěnka, toaletní papír, na sebe vhodné oblečení podle počasí a pohorky, spacák, karimatka, baterka, ručník, kartáček a pasta na zuby, mýdlo, hřeben, reservní spodní prádlo, oblečení na spaní, náhradní oblečení, malý batoh

speciálně na program: zpěvník, barevné prstové rukavice NEBO 3 ponožky (2 + 1, co vám zbyla lichá;) ) - budeme je stříhat v rámci rukodělky, jehla, nit, knoflíky, stužky, ústřižky látek, vata

Všechny věci zabalte do krosny (žádné tašky ani malé batůžky v rukou!). Nebalte s sebou zbytečnosti a v krosně nechte místo na společné jídlo. U krosny prosím věnujte pozornost nastavení popruhů a bederního pásu.Všimly jsme si, že na výpravách mají holky často batohy špatně nastavené a tím si ničí záda. Zde je stručný návod jak krosnu nastavit. http://www.asolo.cz/poradna/postup-nastaveni-batohu

Vrtule

Téma: Oznámení